Založenie firmy

Podnikateľ, ktorý chce byť úspešný, sa potrebuje venovať hlavne obchodnej činnosti. V súčasnosti je založenie obchodnej spoločnosti zložité a časovo náročné najmä ak s tým človek nemá skúsenosti. Využitie služby profesionálneho založenia spoločnosti šetrí čas, peniaze a nervy.

Využitie služby založenia spoločnosti s.r.o. na kľúč je jednoduché a lacnejšie. Priebeh založenia firmy je hladký a dobre zorganizovaný, budúci majiteľ alebo majitelia spoločnosti iba splnia jednoduché pokyny. Osobná účasť je potrebná iba pri podpise dokumentov u notára.

Úradné úkony na základe splnomocnenia vykoná poverená osoba, ktorá má skúsenosti s úradným konaním, a ktorá vopred vie na čo si treba dávať pozor a tým šetrí čas. Jednotlivé dokumenty sú vypracované na odbornej úrovni a preto nie sú problémy s ich vrátením kvôli možným nedostatkom. To všetko šetrí peniaze, pretože akékoľvek úpravy dokumentov znamenajú nutnosť ich opäť podpisovať u notára.

Vďaka využitiu elektronickej podateľne dokáže poskytovateľ takejto služby ušetriť klientovi aj časť úradných poplatkov. A v neposlednom rade ho odbremení od vyčkávania na podateľniach a možného nepríjemného jednania s neochotnými úradníkmi. Podnikateľ sa tiež vyhne nechcenému zanedbaniu niektorých zákonných povinností (registrácia na daňovom úrade a pod.), pretože bude vopred na tieto veci upozornený.

©2008 - 2013 ARGENIO s.r.o. webdizajn, webstránky, webové aplikácie.