Výber virtuálneho sídla

Virtuálne sídlo je jedným z najlepších spôsobov, ako dať vášmu podnikaniu profesionálny charakter. Zákazníci vždy uprednostňujú spoluprácu so subjektami, ktoré majú dobre fungujúce kancelárskych priestory, pretože to im dáva pocit istoty a solídnosti. Nie každý podnikateľ si môže dovoliť prenajať skutočné kancelárske priestory. Virtuálne sídlo a virtuálna kancelária je v takej situácii vhodnou náhradou, pretože vám umožní stretávať sa a komunikovať so zákazníkom v plnohodnotných kancelárskych priestoroch so širokou škálou súvisiacich služieb ako napríklad komunikácia, príjem a spracovanie pošty, interentové pripojenie, konferenčná miestnosť s premietacím zariadením a ďalšie.

Pri výbere virtuálnej kancelárie vhodnej pre vás by ste sa mali držať nasledujúcich pravidiel:

  1. Dôležitá je adresa sídla – musí to byť ulica, kde sídlia významnejšie firmy, najlepšie centrum mesta alebo obchodná štvrť. Adresa jednoducho musí vyvolávať dojem profesionality.
  2. Moderná a solídne zariadená recepcia je tiež veľmi dôležitá. Neustála prítomnosť profesionálneho recepčného pracovníka by mala byť samozrejmosťou.
  3. Poskytovateľ virtuálneho sídla by vám mal vedieť zabezpečiť konferenčné miestnosti, prípadne spoločenskú miestnosť. Zákazníci môžu navrhnúť organizovať stretnutia vo vašicgh pristoroch a vtedy sú uvedené miestnosti nevyhnutné. Uistite sa, že konferenčná miestnosť má potrebné vybavenie (projektor, flipchart, klimatizácia, pripojenie na internet cez LAN alebo WIFI) a je vkusná, pohodlne zariadená a nikto vás v nej nebude rušiť (okná smerom na tichú stranu, nesmie byť priechodzia, aby cudzí ľudia neprechádzali cez ňu do ďalších miestností).
  4. Možnosť prenájmu odkazovača a tiež služba prijímania hovorov recepčným na profesionálnej úrovni môže byť pre vaše podnikanie životne dôležitá. V takom prípade je pravdepodobné, že recepčný bude poskytovať určíté základné informácie o vašej spoločnosti a jej produktoch alebo bude prepájať hovory na vaše mobilné číslo.
©2008 - 2013 ARGENIO s.r.o. webdizajn, webstránky, webové aplikácie.